fb
Damespraatjes Damespraatjes

Paddy Lee (32): “Mijn man kijkt hardcore porno als we net seks hebben gehad’

Hoewel Paddy Lee is grootgebracht door twee hippie ouders die heel open over seks waren, heeft ze er zelf moeite mee. “Misschien juist wel daarom. Mijn vader en moeder hadden een open relatie, hadden seks met verschillende mannen en vrouwen en ik vond dat raar. Mijn vriendinnen op school hadden gewone ouders die het met elkaar deden.” Het was nooit een probleem, haar geslotenheid over seks, tot ze Christiano ontmoette, haar man. “Nadat wij seks hebben gehad, gaat hij naar beneden om porno te kijken. Ik vind het zo vernederend.”

Tussen Paddy Lee en Christiano was het liefde op het eerste gezicht. Ze ontmoetten elkaar op een dancefeest en konden niet van elkaar afblijven. “We hadden allebei een pilletje genomen en waren zo geil dat we in mijn tent seks hadden. Chris nam me behoorlijk stevig en sloeg me op mijn kont, maar dat drong niet goed tot me door door de xtc en bovendien vond ik het op dat moment geil.” Ze wisselen telefoonnummers uit en zien elkaar snel weer.  Hoewel Paddy Lee het rustig aan wilde doen, trekt ze na een paar weken in bij Christiano. “Het voelde goed en ik dacht: waarop moet ik wachten?”

Geen orgasme

In het begin hebben ze regelmatig seks, maar na een tijdje zakt dat in. Het valt Paddy Lee op dat Christiano moeilijk en vaak niet klaarkomt. Ze maakt zich zorgen en vraag ernaar. “Dat vond ik doodeng want ik praat niet graag over seks. Maar ik wilde weten of het door mij komt.” Christiano zegt dat het door de stress op zijn werk komt en dat hij het niet erg vindt. “Belangrijker vond hij mijn orgasme, terwijl ik van mening ben dat je allebei lekker moet klaarkomen.”

Porno kijken

Onlangs hadden ze weer seks en nadat Paddy Lee klaarkwam, ging Christiano naar beneden om nog even een mailtje te versturen. Omdat hij nogal lang wegbleef ging Paddy Lee kijken en trof ze haar vriend met zijn onderbroek op zijn knieën voor zijn laptop terwijl hij naar porno keek. Ze zag hoe een vrouw door twee mannen hard werd genomen. “Ik schrok me kapot. Vroeg hem huilend of dat was wat hij wilde. Of ik niet genoeg en lekker genoeg was. Dat hij niet klaarkwam omdat ik niet wil dat hij me anaal neemt. Ik was zo van slag dat ik huilend naar de slaapkamer rende.” Christiano komt haar achterna en probeert haar gerust te stellen. “Hij vertelde dat hij opgewonden raakt van hardcore seks. Dat hij graag anale seks wil, me harder wil aanpakken en deepthroaten. Ik haalde diep adem en wist niet wat ik moest zeggen.”

Ik verkramp dan

Paddy Lee zegt dat ze sommige dingen best wil proberen, maar dat ze heel duidelijk wil zijn in haar grenzen. “Ons seksleven staat nu op een heel laag pitje omdat ik eigenlijk geen zin meer heb en Chris me niet goed durft aan te halen. Soms vrijen we en dan voel ik zijn vinger in mijn anus en dan verkramp ik. Ik zeg dat niet, doe maar net of ik het heel fijn vind want ik wil hem niet kwijt.” Hoewel Christiano zegt dat hij geen porno meer kijkt, kan Paddy Lee in zijn webgeschiedenis zien dat hij weldegelijk pornosites bezoekt, ook als ze seks hebben gehad. “Ik word daar onwijs onzeker van en heb filmpjes opgezocht over deepthroaten. Ik gruwel als ik het zie, maar ik wil zo graag dat Chris het fijn heeft in bed omdat ik bang ben dat hij anders andere vrouwen gaat daten die het wel willen. Dat zou ik verschrikkelijk vinden. Ik durf er met niemand over te praten want het is natuurlijk niet normaal. Ik houd mijn hart vast en vrees soms voor mijn relatie. Ik denk dat ik die kan redden als ik doe wat Chris graag wil.”

Wat raad jij Paddy Lee aan? Vind je dat ze het goed doet door te doen wat Christiano lekker vindt in bed? Je moet tenslotte soms concessies doen in een relatie. Of vind je het belachelijk? Wij zijn benieuwd. Praat mee in de comments onder dit artikel.

1 reactie

L van Beers -

Het is inderdaad niet normaal als jij hem dingen laat doen die jij afschuwelijk vindt. Helemaal als je dat alleen toelaat omdat hij anders misschien (seks met) andere vrouwen wil.
Natuurlijk moet je wat voor elkaar over hebben en kun je wat nieuws proberen. Maar ga nooit over de grenzen van wat je wil of fijn vindt.
Zelf heb ik op latere leeftijd in een nieuwe relatie heel wat nieuws ontdekt op het gebied van seks.
En sommige dingen die we probeerden, bleek ik niet fijn te vinden. Of mijn vriend niet.
Die dingen doen we gewoon niet; er is zoveel wat we wél allebei fijn en leuk vinden. WEn nog steeds proberen we nieuwe dingen uit, heel spannend.
Als hij seks wil kijken, laat hem. Dat hoeft weinig te maken te hebben met wat jullie op seksgebied doen en laten. Als hij toch wil forceren: wegwezen meisje.
En als je niet alleen wil zijn/blijven, zorg dan dat je wat beters vindt!

Reageer ook